Kablar

Filtret nedan gör det enkelt att hitta produkter med de specifikationer som du önskar. Du behöver inte sätta värden på alla parametrar, bara de som är viktiga för dig. Om du tycker det är svårt att använda filtret, testa vår utvidgade parametersök som gör det möjligt att sätta en parameter åt gången.
Om du vill se alla produkter direkt utan att använda filtret, kan du trycka här för att visa alla 16471 produkter i denna kategorin.
Välj allt | Töm filter
Prisområde 
Sökord   
Visa produkter

Tillverkare (Välj alla | Töm allt)
3DCONNEXION (1) DELOCK (764) KANEX (1) POLYCOM (29)
3WARE (2) DELTACO (2034) KENSINGTON (25) PORT DESIGNS (11)
4smarts (4) DELTACO GAMING (1) KEYDIGITAL (3) POWERWALKER (2)
ACCELL (16) DENSO (1) KONDATOR (3) PPC (1)
ACER (5) DIGIALITY (1) KONFTEL (3) PROMISE (3)
ACME (10) DIGITUS (123) KRAMER (531) PULSESECURE (1)
ADAPTEC (24) DIREKTRONIK (4) LAMATECH (5) QNAP (17)
A-DATA (10) D-LINK (4) LANTRONIX (3) QNECT (1)
ADDER TECH (45) DMT (109) LEITZ (1) QUANTA (6)
ADDONICS (2) DS (1) LENOVO (139) QUANTUM (18)
ADVANTECH (1) ECLER (7) LEVELONE (5) RAD (76)
AESP (1) EDNET (4) LEXMARK (4) RAM MOUNT (1)
AG NEOVO (1) EIZO (22) LIFEPROOF (2) RARITAN (82)
AKASA (8) EKAHAU (1) LIFESIZE (3) RAVPower (4)
AKITIO (6) ELO (7) LINDY (3) Richmond & Finch (8)
ALCATEL (73) EPSON (2) LinkIT (18) RICOH (2)
ALLIED TELESYN (5) EPZI (16) LINKSYS BY CISCO (7) ROLINE (194)
ALLOCACOC (1) EQUIP (29) LOCK N CHARGE (1) SAFESCAN (1)
AMD (5) ERGOTRON (4) LOGILINK (91) SAFEWARE (2)
AMP (17) eSTUFF (75) LOGITECH (6) SAMSUNG (19)
ANKER (2) EUROSCREEN (1) LSI (46) SANDBERG (72)
APC (89) EV Connect (1) LUMENS (1) SAPPHIRE (8)
APG (1) EXC (523) LYCOM (1) SATECHI (2)
APPLE (39) EXTREME (20) MACLOCKS (2) SCP (40)
ASSMANN Electronic (230) EXTRON (52) MAG (2) SEIKO (5)
ASUS (3) Fiberworks (3) MAGTEK (1) SILICON POWER (10)
ATEN (32) FLEXSON (2) MANHATTAN (58) SILVERSTONE (1)
ATOMOS (1) FLUKE NETWORKS (1) MATROX (6) SOCKET (1)
AVAGO (1) FUJITSU (756) MAXIMUM (13) SONY (5)
AVERMEDIA (7) FUSE CHICKEN (1) MCAB (1) ST LAB (30)
AVOCENT (28) GARMIN (1) MCDODO (7) STAR MICRONICS (1)
BACHMANN (15) GeChic (1) MediaRange (17) STARTECH (967)
BE QUIET! (2) Goobay (3) MELLANOX (46) STREETZ (16)
BELKIN (422) GÖTESSONS (1) MERAKI (2) SUPERMICRO (34)
BENQ (1) GP (9) MERCODAN (1) SUPRA (27)
BIGBEN (20) GRATEQ (8) MICROCONNECT (3819) SWEDE SPACE (1)
BIXOLON (1) GRIFFIN (6) MICROSOFT (9) SY Electronics (5)
BizLink (1) HÄHNEL (4) MIDAWORKS (22) SYNOLOGY (7)
BLACK BOX (2) HAMA (121) MOPHIE (24) TARGUS (21)
BRAINBOXES (9) HAPPY PLUGS (1) MOTOROLA (2) TELEVES (5)
BRENNENSTUHL (18) HAVIT (1) MOXA (3) TOSHIBA (2)
BROADCOM (5) HECKLER DESIGN (1) MULTIBRACKETS (2) TPG/COGNITIVE (4)
BROTHER (2) Hewlett Packard Enterprise (542) NETGEAR (4) TP-LINK (3)
B-TECH (1) HONEYWELL (6) NEWLAND (6) TRENDNET (11)
C2G (2) HOT WHEELS (1) NEWSTAR (6) TRUST (5)
CABLES DIRECT (8) HP (104) NIKON (1) UBIQUITI (7)
CABLES TO GO (931) HTC (1) NoNDA (1) UMATES (1)
CABLES UNLIMITED (1) HUAWEI (11) Nordic ID (2) UNILUMIN (2)
Cablexpert (1) HUDDLY (3) NOST (1) VALUE (200)
CAMBIUM NETWORKS (2) HYPER (4) OEM (68) VEHO UK (5)
CANON (5) IBM (52) OLYMPUS (3) VERBATIM (8)
CAPTURE (1) ICY BOX (24) ONEPLUS (2) VERTIV (4)
CHARGE AMPS (5) IDTECH (3) OPTICON (3) VIDEO SEVEN (233)
CHENBRO (1) IIGLO (203) OPTICON SENSORS (1) VISION (213)
CIPHERLAB (5) INFOCUS (1) OPTOMA (2) VIVANCO (31)
CISCO (205) INSMAT (14) ORIGIN STORAGE (3) VIVOLINK (327)
CLICKTRONIC (19) INTEL (80) OTTERBOX (14) WESTERN DIGITAL (3)
CLUB 3D (49) INTELLINET (4) OVERLAND (1) WYRESTORM (16)
CMATE (1) IOGEAR (54) PANASONIC (6) WYSE (1)
CONTOUR DESIGN (1) ISOTECH (12) PanzerGlass (4) XEROX (4)
CORNING (1) I-TEC (3) PEAKOPTICAL (28) YEALINK (2)
CORSAIR (23) J5 CREATE (14) PEERLESS (1) ZEBRA (93)
CRAVE (12) JABRA (6) PHILIPS (3) ZYXEL (6)
DATALOGIC (4) JUNIPER (2) PLANET (5)
DATAPATH (7) JUPIO (5) PLANTRONICS (3)
DELL (87) JUST MOBILE (1) PNY (31)
Adapter (278) DisplayPort (357) Lagringsomvandlare (41) SCSI (8)
Antenn (253) DVI (253) Ljud / Video (1025) Seriell / parallell (306)
Cat5 (207) Ethernet (63) Mobiltelefon (387) Särskild (44)
Cat5e (831) Fiber (907) Nät (932) Tele (158)
Cat6 (2017) Firewire (23) Nätverksspecial (97) Thunderbolt (49)
Cat6a (597) HDMI (939) SAS (318) USB (1790)
Cat7 (162) HDMI (Fiber) (68) SATA/eSATA (294) VGA (Analog) (471)
DIN/mini DIN (28) IDE/Floppy/ATX (4) SCART (16) Video Converter (1389)
Koppling 1 (Välj alla | Töm allt)
2 x 3.5mm (5) DVI-D + USB (5) MTP (4) SMA (15)
2 x RCA (93) DVI-I (72) MT-RJ (36) ST (62)
2.5mm (4) eSATA (18) N (384) ST/BFOC (5)
3 x RCA (24) eSATAp (5) NEMA 5-15P (1) Strömkontakt (136)
3.5mm (458) F (15) N-Typ (30) Strömkontakt (Typ I) (6)
3-pin (1) FC (35) PCI-E (6-pin) (2) Strömkontakt (Typ J) (10)
4-p (5) F-typ (1) PCI-E (8-pin) (2) Strömkontakt (Typ K) (11)
4-pin Molex (2) HD68 (1) PS/2 (21) Strömkontakt (Typ N) (1)
4-pin PWM (2) HDMI (563) QD (2) Strömkontakt Euro (157)
5 x BNC (2) HDMI A (Full storlek) (741) QMA (1) Strömkontakt IT (Typ L) (3)
5-pin DIN (1) HDMI A (Full storlek) + 3.5mm (1) QSFP (69) Strömkontakt SA (Typ M) (2)
6.35mm (26) HDMI A (Full storlek) + USB A (6) QSFP+ (48) Strömkontakt UK (Typ G) (49)
68-p (2) HDMI C (Mini HDMI) (19) QSFP28 (11) Strömkontakt US (Typ A) (2)
6-p (10) HDMI D (Micro HDMI) (14) RapidRun (15 pin) (5) Strömkontakt US (Typ B) (15)
6-p Mini-DIN (1) IDC (24) RCA (91) Sub-D9 (8)
9-p (8) IEC (2) RJ-10 (9) S-Video (17)
ATX (4-pin) (2) LC (496) RJ-11 (75) S-Video (4-pin) (2)
BNC (47) LC/PC (8) RJ-12 (23) Thunderbolt (8)
C13 kopplare (115) LC/UPC (52) RJ-45 (3650) TNC (5)
C14 kopplare (104) Lightning (228) RP-SMA (24) TOSLINK (55)
C15 kopplare (12) Male (46) RP-TNC (4) USB (19)
C19 kopplare (47) MHF (I-PEX) (19) SAS (10) USB 2.0 (8)
C20 kopplare (8) MHL (4) SATA (70) USB 2.0 A (6)
C5 kopplare (5) Micro USB (6) SATA 15-pin (15) USB 3.0 (19)
C7 kopplare (9) Micro-HDMI (21) SATA 7-pin (56) USB 3.0 A (3)
CEE 3p (1) Micro-USB A (11) SATA II (13) USB A (1476)
Coax (51) Micro-USB B (37) SATA III (39) USB B (16)
CX4 (11) mini DisplayPort (386) SATA III 7-pin (29) USB C (710)
DB-25 (76) mini DisplayPort + USB A (1) SC (118) VF45 (1)
DB-9 (149) Mini-DVI (3) SC/APC (1) VGA (24)
DisplayPort (679) Mini-HDMI (18) SC/UPC (24) VGA (D-Sub) (514)
DisplayPort + USB A (1) Mini-SAS (109) SCART (8) VGA (D-Sub) + 3.5mm (64)
DisplayPort 1.2 (10) Mini-SAS HD (69) SCART (21-pin) (19) Wieland (3)
DisplayPort M (4) Mini-USB A (4) SFF-8087 (13) XLR (31)
DMS-59 (23) Mini-USB B (10) SFF-8088 (19) XLR (3-pin) (32)
DVI (20) Molex (3-pin) (4) SFF-8643 (25)
DVI-A (25) Molex (4-pin) (19) SFP (4)
DVI-D (265) MPO/MTP (8) SFP+ (32)
Koppling 2 (Välj alla | Töm allt)
2 x 3.5mm (42) C14 kopplare (87) MHF (I-PEX) (19) SATA III 7-pin (30)
2 x BNC (2) C15 kopplare (71) Micro USB (27) SC (281)
2 x C13 (11) C19 kopplare (49) Micro-USB A (30) SC/APC (3)
2 x DisplayPort (2) C20 kopplare (43) Micro-USB B (356) SC/PC (6)
2 x DVI-D (4) C36 (16) Micro-USB B/Apple/Lightning (1) SC/UPC (30)
2 x DVI-I (8) C5 kopplare (74) Micro-USB B/Lightning (11) SCART (21-pin) (17)
2 x HDMI A (Full storlek) (8) C7 kopplare (72) mini DisplayPort (102) SFF-8087 (15)
2 x Lightning (4) C8 kopplare (2) Mini-SAS (80) SFF-8088 (21)
2 x Molex (3-pin) (1) CEE 7/16 (Kvinna (10) Mini-SAS HD (57) SFF-8470 (9)
2 x Molex (4-pin) (4) CEE 7/4 (Kvinna) (34) Mini-TOSLINK (2) SFP (4)
2 x RCA (157) Coax (54) Mini-USB A (4) SFP+ (37)
2 x RJ45 (7) CX4 (9) Mini-USB B (113) SMA (13)
2 x USB A (18) DB-25 (72) Molex (3-pin) (2) ST (89)
2 x VGA (D-Sub) (16) DB-9 (160) Molex (4-pin) (13) ST/PC (2)
2.5mm (8) DC (1) MPO/MTP (7) ST/UPC (23)
2p (1) DisplayPort (456) MTP (2) Sub-D9 (7)
2x SATA 15-pin (4) DisplayPort / HDMI / DVI-D (9) MT-RJ (45) S-Video (4-pin) (17)
2x SC (16) DisplayPort + USB A (4) N (419) Thunderbolt (47)
2x ST (17) DVI (77) NEMA 5-15P (4) TNC (6)
3 x RCA (40) DVI-D (436) N-Type (23) TOSLINK (53)
3 x RCA + S-Video (5) DVI-I (80) PCI-E (6-pin) (6) USB (3)
3.4mm Nät (2) DVI-I + VGA (D-Sub) (7) PCI-E (8-pin) (2) USB 2.0 (3)
3.5mm (353) eSATA (22) PS/2 (20) USB 2.0 A (5)
3-pin (9) F (10) QSFP+ (37) USB 3.0 (10)
4 x Molex (3-pin) (1) FME (1) RapidRun (15 pin) (3) USB A (788)
4 x SATA (34) F-typ (1) RCA (95) USB B (300)
4 x SFP+ (7) HD68 (3) RF (1) USB C (437)
4-p (12) HDMI (666) RJ-10 (8) USB C / Micro-USB B (5)
4-pin Molex (1) HDMI + DVI-D (5) RJ-11 (42) VGA (94)
4-pin PWM (2) HDMI + VGA (D-Sub) (10) RJ-12 (22) VGA (D-Sub) (679)
5 x BNC (28) HDMI A (Full storlek) (761) RJ-45 (3629) VGA (D-Sub) + 3.5mm (77)
5.5mm Nät (11) HDMI C (Mini HDMI) (35) RP-SMA (26) VGA (D-Sub) + USB (13)
6.35mm (30) HDMI D (Micro HDMI) (37) RP-TNC (4) VGA (D-Sub) + USB A + 3.5mm (9)
6-p (7) IDC (8) RS-232 (22) VGA + HDMI + DVI (22)
6-p Mini-DIN (1) IDE/SATA (4) Samsung 30-p (5) Wieland (11)
9-p (9) IEC (4) SAS (5) XLR (29)
Apple 30-p (16) LC (309) SATA (100) XLR (3-pin) (29)
ATX (4-pin) (2) Lightning (100) SATA 7-pin (51)
BNC (45) Lightning / USB C / USB micro B (13) SATA II (11)
C13 kopplare (215) Lightning + 3.5mm (5) SATA III (43)
Visa produkter