Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här

MICROOPTICS / Catalog

Visar 1-60 av 75 objekt
209:-
167,20  ex moms
På lager 27
216:-
172,80  ex moms
246:-
196,80  ex moms
På lager 4
313:-
250,40  ex moms
På lager 13
318:-
254,40  ex moms
343:-
274,40  ex moms
På lager 10
MICROOPTICS 1.25G BIDI SFP, Tx1490
Artikelnr: MO-Z-SFP-1G-BX-D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
432:-
345,60  ex moms
MICROOPTICS SFP+, 10Gb/s, LC, MM
Artikelnr: MO-S+85DLC03D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
459:-
367,20  ex moms
484:-
387,20  ex moms
På lager 7
MICROOPTICS SFP 1.25Gb/s, LC SM
Artikelnr: MO-GLC-BX03-D
510:-
408:-  ex moms
MICROOPTICS SFP 1.25Gb/s, LC SM
Artikelnr: MO-GLC-BX03-U
510:-
408:-  ex moms
MICROOPTICS SFP+ to SFP+ 10Gb/s, DAC Cable
Artikelnr: MO-D-SFP-10G-DAC-3M
536:-
428,80  ex moms
MICROOPTICS SFP 1000M Copper RJ45
Artikelnr: MO- F5-UPG-SFPC-R
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
693:-
554,40  ex moms
MICROOPTICS SFP+ 10Gb/s Passive DAC 3m
Artikelnr: MO-SFP-10G-DAC-3M-CUS
693:-
554,40  ex moms
719:-
575,20  ex moms
MICROOPTICS SFP+, 10Gb/s, Twinax
Artikelnr: MO-EX-SFP-10GE-DAC-1M
Produkt: Direct Attach Cable
806:-
644,80  ex moms
MICROOPTICS 10GBASE-SR MMF
Artikelnr: MO-10G-SFPP-SR
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
819:-
655,20  ex moms
MICROOPTICS SFP+, 10Gb/s, LC, MM
Artikelnr: MO-G-SFP-10G-SR
824:-
659,20  ex moms
MICROOPTICS SFP+ 10GBASE-X SR LC Multimode
Artikelnr: MO-S26361-F3986-E5
1.086:-
868,80  ex moms
1.132:-
905,60  ex moms
På lager 5
MICROOPTICS QSFP28 100G Passive Direct
Artikelnr: MO-A-QSFP-100G-DAC-3M
1.138:-
910,40  ex moms
MICROOPTICS SFP 155Mb/s, Bidi, Tx1310/
Artikelnr: MO-SFP-1310/1550NMLC
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1.181:-
944,80  ex moms
MICROOPTICS SFP+ 10Gb/s 1310nm , 20 km
Artikelnr: MO-EX-SFP-10G-LR20
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1.218:-
974,40  ex moms
1.218:-
974,40  ex moms
MICROOPTICS SFP+, 10Gb/s, Twinax
Artikelnr: MO-EX-SFP-10GE-DAC-10M
1.347:-
1.077,60  ex moms
MICROOPTICS QSFP+, 40G-CSR4, MTP/MPO DOM
Artikelnr: MO-QSFP-40G-CSR4
1.390:-
1.112:-  ex moms
MICROOPTICS Cable ADASFP+, 10m
Artikelnr: MO- SP-CABLE-ADASFP+
Produkt: Direct Attach Cable
1.480:-
1.184:-  ex moms
MICROOPTICS SFP+, 10Gb/s, RJ45,
Artikelnr: MO-813874-B21
1.557:-
1.245,60  ex moms
På lager 2
MICROOPTICS QSF28 tp SFP28 Adapter
Artikelnr: MO-MAM1Q00A-QSA28
1.741:-
1.392,80  ex moms
1.871:-
1.496,80  ex moms
På lager 5
1.871:-
1.496,80  ex moms
MICROOPTICS SFP+, 10Gb/s, Twinax 10m
Artikelnr: MO-C-SFP-10GE-DAC-10M
2.002:-
1.601,60  ex moms
2.002:-
1.601,60  ex moms
2.131:-
1.704,80  ex moms
MICROOPTICS SFP28 25G AOC, 1 meter
Artikelnr: MO-C-SFP-25G-AOC-1M
2.265:-
1.812:-  ex moms
MICROOPTICS SFP+, 10Gb/s, LC, MM
Artikelnr: MO-G-SFP-10G-LR
2.525:-
2.020:-  ex moms
MICROOPTICS SFP28 25G VCSEL 850nm
Artikelnr: MO-SFP-25G-SR
2.527:-
2.021,60  ex moms
MICROOPTICS SFP+, 10Gb/s, LC, SM
Artikelnr: MO-C-S311X2-3CDL20
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
2.790:-
2.232:-  ex moms
MICROOPTICS SFP+ 10G BX-U Tx1270/Rx1330nm
Artikelnr: MO-G-SFP-10G-BXU-20
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
2.919:-
2.335,20  ex moms
Visar 1-60 av 75 objekt