Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här

PEAKOPTICAL / Catalog

Visar 1-60 av 130 objekt
PEAKOPTICAL SC/SC SM 1m dplx
Artikelnr: PTFSD-01F
Produkt: Fiberplåtsladdar / Pigtails
136:-
108,80  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-23
144:-
115,20  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-16
148:-
118,40  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-16
148:-
118,40  ex moms
På lager 3
152:-
121,60  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-16
PEAKOPTICAL SC/SC SM 1m splx
Artikelnr: PTFPSS-01F
Typ: Fiber  -  Koppling 1: SC  -  Koppling 2: SC
160:-
128:-  ex moms
På lager 2
PEAKOPTICAL SC/LC SM 5m dplx
Artikelnr: PTFSD-5-04F
Produkt: Fiberplåtsladdar / Pigtails
165:-
132:-  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-16
PEAKOPTICAL LC/PC-LC/PC Duplex MM
Artikelnr: PTFMO4-2-16F
Produkt: Fiberplåtsladdar / Pigtails
176:-
140,80  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-19
PEAKOPTICAL SC/SC MM 1m dplx
Artikelnr: PTFMDG-01F
Typ: Fiber  -  Koppling 1: SC  -  Koppling 2: SC
235:-
188:-  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-09
PEAKOPTICAL SC/LC MM 1m dplx
Artikelnr: PTFMD-04F
Typ: Fiber  -  Koppling 1: SC  -  Koppling 2: LC
251:-
200,80  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-10
PEAKOPTICAL SC/LC MM 1m dplx
Artikelnr: PTFMO3-04F
Typ: Fiber  -  Koppling 1: SC  -  Koppling 2: LC
255:-
204:-  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-16
PEAKOPTICAL LC/LC MM 1m dplx
Artikelnr: PTFMO3-16F
Typ: Fiber  -  Koppling 1: LC  -  Koppling 2: LC
271:-
216,80  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-16
PEAKOPTICAL SC/LC MM 3m dplx
Artikelnr: PTFMD-3-04F
Typ: Fiber  -  Koppling 1: SC  -  Koppling 2: LC
287:-
229,60  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-22
PEAKOPTICAL ST/LC MM 3m dplx
Artikelnr: PTFMD-3-09F
Typ: Fiber  -  Koppling 1: ST  -  Koppling 2: LC
287:-
229,60  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-09
PEAKOPTICAL SC/PC-LC/PC Duplex MM
Artikelnr: PTFMO4-04F
Typ: Fiber  -  Koppling 1: LC  -  Koppling 2: SC
288:-
230,40  ex moms
På lager 1
PEAKOPTICAL SC-LC PC Duplex MM 50um OM3 3m 3.0mm
Artikelnr: PTFMO3-3-04F
Typ: Fiber  -  Koppling 1: LC  -  Koppling 2: SC
299:-
239,20  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-16
PEAKOPTICAL LC/PC-LC/PC Duplex MM
Artikelnr: PTFMO4-16F
Typ: Fiber  -  Koppling 1: LC  -  Koppling 2: LC
304:-
243,20  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-24
PEAKOPTICAL LC/LC MM 3m dplx
Artikelnr: PTFMO3-3-16F
Typ: Fiber  -  Koppling 1: LC  -  Koppling 2: LC
319:-
255,20  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-16
PEAKOPTICAL SC/LC MM 5m dplx
Artikelnr: PTFMD-5-04F
Typ: Fiber  -  Koppling 1: SC  -  Koppling 2: LC
322:-
257,60  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-29
PEAKOPTICAL LC/LC SM 5m dplx
Artikelnr: PTFSD-5-16F
Typ: Fiber  -  Koppling 1: LC  -  Koppling 2: LC
335:-
268:-  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-10
PEAKOPTICAL SC/PC-LC/PC Duplex MM
Artikelnr: PTFMO4-2-04F
Typ: Fiber  -  Koppling 1: LC  -  Koppling 2: SC
335:-
268:-  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-16
PEAKOPTICAL SC-LC Duplex MM 50um /OM3 5m
Artikelnr: PTFMO3-5-04F
Typ: Fiber  -  Koppling 1: LC  -  Koppling 2: SC
346:-
276,80  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-16
PEAKOPTICAL LC/LC MM 10m dplx
Artikelnr: PTFMO3-10-16F
Typ: Fiber  -  Koppling 1: LC  -  Koppling 2: LC
347:-
277,60  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-10
PEAKOPTICAL LC/LC MM 5m dplx
Artikelnr: PTFMO3-5-16F
Typ: Fiber  -  Koppling 1: LC  -  Koppling 2: LC
362:-
289,60  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-11
PEAKOPTICAL SC/PC-LC/PC Duplex MM
Artikelnr: PTFMO4-3-04F
Typ: Fiber  -  Koppling 1: LC  -  Koppling 2: SC
382:-
305,60  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-16
PEAKOPTICAL LC/PC-LC/PC Duplex MM
Artikelnr: PTFMO4-3-16F
Typ: Fiber  -  Koppling 1: LC  -  Koppling 2: LC
398:-
318,40  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-19
PEAKOPTICAL PSFP-24-3311S-12FW
Artikelnr: PSFP-24-3311S-12FW
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
446:-
356,80  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-11
PEAKOPTICAL 3CSFP92 Compliable
Artikelnr: PSFP-24-3311S-12FM
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
450:-
360:-  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-23
PEAKOPTICAL DEM-311GT Compliable 850nm
Artikelnr: PSFP-24-3831M-12FD
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
450:-
360:-  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-15
450:-
360:-  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-16
450:-
360:-  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-11
450:-
360:-  ex moms
På lager 1
PEAKOPTICAL GLC-LH-SM Comp
Artikelnr: PSFP-24-3311S-12F
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
450:-
360:-  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-18
PEAKOPTICAL J4858C Compliable
Artikelnr: PSFP-24-3311S-12FH
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
450:-
360:-  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-18
PEAKOPTICAL JD119B Compliable
Artikelnr: PSFP-24-3311S-22FH3
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
450:-
360:-  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-16
450:-
360:-  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-16
PEAKOPTICAL PSFP-24-3311S-12FT
Artikelnr: PSFP-24-3311S-12FT
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
450:-
360:-  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-19
PEAKOPTICAL PSFP-24-3311S-22FB
Artikelnr: PSFP-24-3311S-22FF
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
450:-
360:-  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-16
PEAKOPTICAL PSFP-24-3312S-12F 1.25GB/s
Artikelnr: PSFP-24-3312S-12F
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
450:-
360:-  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-16
PEAKOPTICAL PSFP-24-3831M-12FE
Artikelnr: PSFP-24-3831M-12FE
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
450:-
360:-  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-15
PEAKOPTICAL SFP 3Com 3CSFP91 Compliable
Artikelnr: PSFP-24-3831M-12FM
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
450:-
360:-  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-16
450:-
360:-  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-16
PEAKOPTICAL SFP LR 1310nm 15km General
Artikelnr: PSFP-24-3311S-22FU
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
450:-
360:-  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-16
PEAKOPTICAL SFP-BX1310-10-D compatible
Artikelnr: PWTR-24-334178133FU
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
450:-
360:-  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-16
PEAKOPTICAL SFP-GE-L Comp
Artikelnr: PSFP-24-3311S-22F
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
450:-
360:-  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-16
PEAKOPTICAL SFP-GE-S Comp
Artikelnr: PSFP-24-3831M-22F
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
450:-
360:-  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-18
PEAKOPTICAL LC/PC-LC/PC Duplex MM 15
Artikelnr: PTFMO4-15-16F
Produkt: Fiberplåtsladdar / Pigtails
461:-
368,80  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-19
PEAKOPTICAL SC/PC-LC/PC Duplex MM
Artikelnr: PTFMO4-5-04F
Typ: Fiber  -  Koppling 1: LC  -  Koppling 2: SC
489:-
391,20  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-16
PEAKOPTICAL LC/PC-LC/PC Duplex MM
Artikelnr: PTFMO4-5-16F
Typ: Fiber  -  Koppling 1: LC  -  Koppling 2: LC
505:-
404:-  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-19
509:-
407,20  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-09
PEAKOPTICAL LC-SC 50/125µm OM4 Duplex 7M
Artikelnr: PTFMO4-7-04F
Typ: Fiber  -  Koppling 1: LC  -  Koppling 2: SC
545:-
436:-  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-24
PEAKOPTICAL LC-LC 50/125µm OM4 Duplex 7M
Artikelnr: PTFMO4-7-16F
Typ: Fiber  -  Koppling 1: LC  -  Koppling 2: LC
561:-
448,80  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-19
PEAKOPTICAL LC/LC MM 15m OM3 dplx
Artikelnr: PTFMO3-15-16F
Typ: Fiber  -  Koppling 1: LC  -  Koppling 2: LC
585:-
468:-  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-11
615:-
492:-  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-29
PEAKOPTICAL SC/PC-LC/PC Duplex Cable
Artikelnr: PTFMO4-25-04F
Produkt: Fiberplåtsladdar / Pigtails
676:-
540,80  ex moms
Förväntad i lager 2020-06-24
Visar 1-60 av 130 objekt